View Single Post
Stary 06-03-2020, 11:29   #1686
Oskar_FKP
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk IV,Focus CMAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 234
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej jak zamontować?

Cytat:
Napisał Wojtek P. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam mk4 oryginalnie bez ledów z przodu ale za to z 3 pozycyjnym przelącznikiem i do tego po uruchomieniu silnika od razu zapala śwoiatła mijania. Czy też tak miałeś czy zwykły przełącznik? Chciałbym zalożyć ledy i odpalać automatycznie ale widze po tym co tu czytałem na forum że to chyba niewykonalne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Bo masz ustawione światła skandynawskie .Tez tak miałem, trzeba je wyłączyć żeby działały dzienne i przełączało na mijania po zmroku.

Bump:
Cytat:
Napisał esik_az_eso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam w benzynowym Galaxy dokładnie ten sam problem, co nieco doprowadza do szału
Odpiąłem BMS i problem zniknął.

Bump:
Cytat:
Napisał radkor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy ten moduł nie ma dodatkowego kabelka podpinanego do plusa, który zawsze będzie załączał moduł gdy na kablu pojawi się +12 niezależnie od prądu ładowania?
MIałem w Mk3 DRL Philipsa i były tam 4 kable:
1. Zasilanie modułu +
2. Masa zasilania modułu
3. Sygnał +12 do podtrzymywania modułu. Bez jego podłączenia moduł startował sam po wykryciu ładowania. Po podłączeniu kabelka startował zawsze gdy pojawiło się na nim +12V. Nawet przy zgaszonym silniku.
4. "Czujka" postojówek/mijania, która daje sygnał do modułu aby zgasił DRL.
Moduł ma plus , minus i sterowanie podłączone do światła pozycyjnego.
Włącza dzienne dopiero jak wykryje alternator ( czyli więcej prądu niż 12,5V)
Oskar_FKP jest offline   Odpowiedź z Cytatem