View Single Post
Stary 28-11-2014, 19:27   #4
sewenpamp
ford::advanced
 
Avatar sewenpamp
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-06-2014
Skąd: Okolice KRK
Model: Galaxy
Silnik: 1.9TDI & 2.0 163 KM 1.8TDCi - było
Rocznik: 1999 & 2011 2006-było
Postów: 319
Domyślnie Odp: Glinkowanie-usuwamy niewidoczne zanieczyszczenia

Witam panie i panowie nie dawno zacząłem dbać o lakier swojego pojazdu nieco bardziej niż potencjalny "KOWALSKI" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(ok 3 miechy), kupiłem sporo specyfików, które spece z forum uważają za odpowiednie do detailingu np firmy duragloss. Pierwsze wrażenie szczerze naprawdę wielkie, ale ja to nic moja kobieta jak zobaczyła Galaktykę po manewrach to stwierdziła "już wiem dlaczego 5 godzin bawiłeś się z autemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale moim okiem warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum." .Więc ta diagnoza rozwiała moje wątpliwości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Polecam wszystkim którzy chcą zadbać o swoje fordziki i chcą zabłysnąć na parkingu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. "Patrz chyba nowy ?, nie nowy tylko przygotowany pod sprzedaż". Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Taka reakcja gapiów buduje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Już po samym glinkowaniu samochód jest gładki jak .....nigdy dotąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez sewenpamp ; 03-12-2014 o 22:32
sewenpamp jest offline   Odpowiedź z Cytatem