View Single Post
Stary 10-01-2010, 11:03   #16
czesio
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2009
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 57
Domyślnie Odp: Zachodniopomorskie - sprzedam / kupię / zamienię / oddam

FORD SIERRA (kombi) Rok 1990
Silniki: 2.0 i, OHC 100 KM. Benzyna + LPG
Przebieg: 209.900 km


Wyposażenie: Szyber dach, Radio, Wspomaganie kierownicy, Ogrzewana tylna szyba + spryskiwacz, kolor jasno niebieski.


Wymieniane wahacze z przodu, klocki i szczęki hamulcowe, przepływomierz, amortyzatory z tyłu, sprzęgło, przeprowadzone prace blacharskie i lakiernicze. Brak śladów rdzy i korozji. Dodatkowo parę części zapasowych. Poprawiona elektryka.

Auto zakupione w Niemczech w 1993 roku od pierwszego właściciela z przebiegiem około 24.000 km, udokumentowanym w książce serwisowej niemieckiej. Lakier odświeżany pod koniec lat 90 przez pierwszego właściciela w Polsce. Obecny właściciel zakupił pojazd przy stanie licznika 169.000 km w 2006 roku.
Auto sprawne w ciągłej eksploatacji. Tapicerka niezniszczona jak na ten rocznik w bardzo dobrym stanie.
Auto do obejrzenia każdego dnia.

Przegląd do 02/2010, Ubezpieczanie 03/2010
Cena do negocjacji.

Tel: 698870640

Szczecin


Samochodem jeździł mój ojciec, więc autko jest bardzo zadbane, miało jeszcze długo służyć... Nie byłby na sprzedaż gdyby nie fakt, że ojciec kupił auto (bmw).

Mogę śmiało powiedzieć, że autko w 100% przygotowane do zimy. Pali ładnie. Instalacja gazowa sprawna. Ten samochód jest strasznie zadbany, ja mam więcej problemów ze swoim mk3 niż mój ojciec miał ze Sierrą.


Zdjęcia wyśle na email. Proszę pisać na PW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czesio jest offline   Odpowiedź z Cytatem