Temat: [Kuga 2008-2012] Błąd awaria silnika fuel error
View Single Post
Stary 25-03-2020, 17:26   #11
Bartazz
ford::average
 
Avatar Bartazz
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 18-02-2011
Skąd: Gniezno
Model: Transit MK6
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2006
Postów: 152
Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Błąd awaria silnika fuel error

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale ten błąd zawsze wyskakuje jak podłącza się skanery nie pochodzące od forda �
No właśnie... też właśnie czytam na ten temat bo licznik u mnie działa poprawnie i nie pokazuje żadnych złych objawów.

Co do reszty moich błędów, z tego co doczytałem błąd P003A może mieć związek z nie najlepszym już akumulatorem a właśnie czeka mnie zakup na nowy

Błąd P20CD to świeca dopalająca dpf więc muszę mieć coś z instalacją bo raz jest dobrze a raz nie (i wtedy jak się on pojawi to wywala awarie silnika na liczniku i samo za jakiś czas znika)

Wracają do wtrysków, chciałem zmienić mu mapę na 163KM ale niestety nie jest to takie łatwe w Kudze więc za to się nie zabieram.

Wychodzi na to, że problem z wibracjami na postoju przy 1500-2000 obr/ min jest spowodowany całkowicie czymś innym i dlatego proszę poinformujcie mnie, czy jestem w stanie sprawdzić forscanem jakoś pracę wtryskiwaczy? I znalezienie tego niby wadliwego?
Bartazz jest offline   Odpowiedź z Cytatem