View Single Post
Stary 20-08-2018, 16:18   #325
alexxxks
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 04-09-2016
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Cytat:
Napisał gdaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy możecie podać dokładniejsze namiary na Pana Adama w Niepołomicach. Mam wodę w świecach w FF mk2 1.6 100KM. Dwóch mechaników już to ogarniało i po wczorajszej burzy znowu jest trochę wody obok fajek:/ Chcę temat raz na zawsze zamknąć więc szukam kogoś kto wie, że w Focusie jest z tym problem i zrobi to raz a dobrze. A może ktoś naprawiał tą usterkę w okolicach Krakowa, Niepołomic i może kogoś polecić.
Woda zbiera się w świecach ponieważ przecieka przez spryskiwacze.
Są dwa sposoby na rozwiązanie tego problemu.

1. Zakup spryskiwaczy z uszczelką
2. Zakup i montaż plastikowej osłony silnika.

Osłona ta do focusa w benzynie silnik 1.6 duratec pasuje tylko i wyłącznie z modelu volvo C30, S40 II, V50. Link: https://www.draken.com.pl/volvo/elem...6-benzyna.html

Posiadam takiego focusa ale ze spryskiwaczami z uszczelką, mimo to zakupiłem tego typu pokrywę (profilaktycznie żeby mieć spokój) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Doradzam zrobić to tak jak, mianowicie pokrywę zakupiłem od jednego z użytkowników tego forum dzięki czemu zaoszczędziłem ok. 30 zł w porównaniu do ceny na tej stronie. Można poszukać na allegro, olx itp. Śruby mocujące zaś kupiłem w obi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. + podkładki. Ważne żeby były takiej samej długości (gwint) jak te na stronie. 4 sztuki + podkładki kosztowały grosze a nie po 15 zł szt jak wyżej w linku.

Jak masz jakieś pytanie to pisz na priv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Mogę Ci przesłać zdjęcia jak mam to zamontowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
alexxxks jest offline   Odpowiedź z Cytatem