View Single Post
Stary 10-10-2019, 00:49   #1
lesiu681
ford::beginner
 
Imię: leszek
Zarejestrowany: 02-04-2019
Skąd: golasowice
Model: mondeo
Silnik: 1.6 TDCI Econetic
Rocznik: 2011
Postów: 14
Domyślnie Nie działa regulacja wysokości fotela kierowcy

Hej, szukałem w szukajce jednak nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Mianowicie,nie działa mi regulacja fotela kierowcy. Opuściłem go na dół ale do góry już nie chce wrócić. Bezpieczniki sprawdzone, kiedy wcisnę przełącznik czy to w górę czy w dół słychać pojedyńcze pyknięcie jednak fotel nie reaguje. Dodam, że regulacja tylko góra-dół. Od czego musiałbym zacząć? Trzeba fotel demontować? Jak się do tego zabrać? Dziękuję i pozdrawiam.

EDIT:
Widzę, że problem nie znany grupie. Dzisiaj wymontowałem fotel, sprawdziłem kostki, wiązki przewodów, zdemontowałem wyłącznik i przeczyściłem styki. Dalej nie działa. Co mógłbym zrobić jeszcze? Wymienić przełącznik góra-dół? Wymienić silniczek? Jeszcze jedno pytanie, śruba wychodząca z silniczka, która podnosi fotel jest zakończona gniazdem na Thorx 30 i jako, że mam fotel opuszczony na max w dół zastanawiam się czy mógłbym manualnie go podnieść w górę tak aby żona mogła też jeździć mondeuszem bo w tej chwili to ma trochę za nisko.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20191010_174606.jpg (55.5 KB, 89 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg silnik-regulacji-wysokosci-fotela-ford-s-max--l0077529-ac-04--as187553.jpg (42.7 KB, 85 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez lesiu681 ; 10-10-2019 o 17:30
lesiu681 jest offline   Odpowiedź z Cytatem