Temat: [Fiesta 2012-2017] Czujnik zmierzchu / automatyczne światła
View Single Post
Stary 20-09-2018, 20:17   #20
oslowek
ford::advanced
 
Avatar oslowek
 
Imię: Ondraszek
Zarejestrowany: 03-12-2008
Skąd: Poznań
Model: Mondeo Kombi mk5 ST-Line manual / Fiesta mk7 Platinum X manual
Silnik: 2,0 TDCi DW10F 150KM/180KM / 1,0 Ecoboost 100KM
Rocznik: V 2017 / II 2014
Postów: 204
Domyślnie Odp: Czujnik zmierzchu / automatyczne światła

Moja fiesta mk7 poliftowa ma ACS ale nie ma automatycznych wycieraczek, automatycznych świateł i lusterka fotochromatycznego. Chcę to dołożyć. Pytanie, jakie klamoty są potrzebne do zestawu z ACS?

Na pewno potrzebny przełącznik świateł z pozycją auto; czujnik deszczu i lusterko fotochromatyczne + aktywacja kompletu. Czy ktoś mógłby podać numery FINIS tych części do współpracy z ACS (lusterko fotochromatyczne ma na pewno znaczenie, że musi być do współpracy z ACS)? Chciałbym kupić właściwe klamoty do swojej fiesty.

Pod osłoną lusterka widzę, że mam przygotowane dwie wtyczki: czarną (dochodzą 3 przewody: niebieski, brązowożólty i czarnożółty) i niebieską (dochodzą 3 przewody: dwa niebieskie i żółtoczarny) gotowe do wpięcia w coś nowego. Myślę, że jedna jest do czujnika deszczu a druga do lusterka fotochromatycznego. Czy ktoś mógłby potwierdzić? Na powyższym górnym zdjęciu kolegi @lukaszooo to dokładnie widać, bo mam tak samo.

Kolego @lukaszooo , po lewej masz miejsce na okrągły czujnik deszczu a antenę GPS do wzywania pomocy masz na dolnym zdjęciu widoczną :-)
__________________
Mondeo Kombi mkV ST-Line Euro6 2017 TDCi 150KM/180KM manual 170000km / Fiesta mkVII Platinium X Euro5 2014 Ecoboost 100KM manual 48000km

Ostatnio edytowane przez oslowek ; 20-09-2018 o 20:26
oslowek jest offline   Odpowiedź z Cytatem