View Single Post
Stary 27-09-2019, 07:43   #8
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,649
Domyślnie Odp: Opony wielosezonowe - hit czy kit

Dzięki za komentarze.
Testów w gazetach jest sporo ale jakoś bardziej przemawia do mnie opinia ludiz którzy mieli lub mają.
Spoko tu nawet nie chodzi jakoś o oszczędzanie tylko bardziej chciałem wysondowac czy wielosezon jest tak dobry jak wynika z niektórych testów - z waszych wypowiedzi wynika że nie. Znajomy wulkanizator który mi zawsze przekłada koła też mi odradza wielosezon no ale to z wiadomych względów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ogolnie dużo w zimę na Podlasiu nie bywam no ale jednak czasami jestem tam kilka dni a tu nagle wyskoczy - 15 śniegu opór. No a jednak rozwalić auto to trudno nie jest wystarczy w sumie prosty błąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W sumie jestem zaskoczony spodziewałem się więcej opinii na plus dla wielosezonowek. W takim razie chyba nie mam dylematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem