Temat: [Mondeo 2007-2014] Zamiennik radia "dużego", tesla style
View Single Post
Stary 19-02-2020, 23:43   #37
mar.kac76
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-10-2014
Skąd: Bełchatów
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 11
Domyślnie Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style

Cytat:
Napisał Evil Twin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jak wrażenia z użytkowania? Wszystko działa jak powinno? Da się to to spolonizować? Jak na mrozach daje radę? Z Conversem się nie gryzie? Sorry za listę pytań, ale sam jestem zainteresowany zakupem, wygląda bajerancko, pytanie jak działa...
Witam
Po niespełna dwóch miesiacach moge napisać ze jestem zadowolony, wyglad super ale plrzede wszystkim możliwości, podpiołem pod usb w schowku modem z ruterem wifi (karte kupilem na allegro) w aucie jest net na stałe, google map, you tube itp. Na conversie pokazuje czestotliwosc stacji radiowej i nr stacji. Nie pokazuje tytulów utworów i nie ma wskazówek z navi. Moge poswiecic te funkcje w zamian za kombajn multimedialny.
W mrozy nie miałem problemów, zobacze jak bedzie w lato
Zawsze mam fabryczne ładnie spakowane i mogę w jażdej chwili wrócić chociaż bedzie ciężko, do dobrego sie człowiek szybko przyzwyczaja
Pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyświetlacz jak widzę Glare.
Pięknie będzie się wszystko odbijało na ekranie w słoneczny dzień .
Jest taka obawa, chociaz oststnio bylo okolo 15 st swiecilo slońce i bylo ok , zobacze w lato na fabrycznym radiu w sloncu tez slabo bylo widac. Nie ma co nazekac
mar.kac76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem