View Single Post
Stary 26-09-2019, 15:12   #30
Marfor
ford::advanced
 
Avatar Marfor
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 10-08-2019
Skąd: Poznań
Model: Ford focus mk3
Silnik: 1,6 tdci 95@115
Rocznik: 08.2014
Postów: 206
Domyślnie Odp: Nowa gałka zmiany biegów (podświetlana)

Cytat:
Napisał wasi69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opowiedz o wymianie. Jaką masz wersje wyposażenia, gdzie się podłączyłeś/znalazłeś wtyczkę ? Pozdro
To jest niestety gałka bez podświetlania od RSa a Tylko musiałem troszkę przerobić i wydłużyć drążek do wrzucania wstecznego a druga sprawa to właśnie skończyłem oklejanie całej deski i bardzo ładnie to wyszło w czarnym połysku. Jesli chodzi zas o wersje to niestety trend. Zdążyłem juz dolozyc tunel z podlokietnikiem, czekaja zegary z conversem i radio sony z navi. Na pewno kola. I zastanawiam sie nad zmiana koloru karoserii na szary z palety skody lub audi i czarne kola na lato 17 badz 18. Czas pokaze. Pozdro.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez arturek ; 07-05-2021 o 15:37
Marfor jest offline   Odpowiedź z Cytatem