View Single Post
Stary 30-11-2018, 16:03   #25
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: Nowy Focus 1.5 automat dobry czy zły pomysł?

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A nie obrażam się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Spokojnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja do pracy mam 7.7 km.
Więc też przecież jeździ niedogrzany.
Mondeo bym nie wrzucał do tego samego worka, bo jest cięższy ale jak wy jeździcie po tym Krakowie że wam tyle palą?
Jeszcze jak mówiłem - 10 litrów to rozumiem. Normalna jazda w korkach, czerwone, światła, przejścia dla pieszych, brak spokojnej jazdy,
ale żeby osiągnąć 12 litrów na 100km to ja naprawdę muszę się nieźle "namęczyć" i mówię o jeździe mocno dynamicznej,
bez litości dla skrzyni biegów, silnika itp itd.

3km do pracy? To na piechotę nie jest jakieś 45 minut? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taki mamy klimat jak to mówią. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zresztą, mieszkańcy Krakowa potwierdzają chore wyniki spalania, jak widać. W cholerę świateł, kierowcy nie najwyższych lotów. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie 3km a 4. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie zawsze da się na nogach, zwłaszcza gdy ma się kilka spraw w różnych miejscach w ciągu dnia. To samo tyczy się komunikacji zbiorowej. Pomijam fakt, że z mojego, powiedzmy wspólnego na co dzień, punktu A->B szybciej bym zaszedł na nogach, niż autobusem.
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem