Temat: [Transit 1991-1994] Dwa akumulatory? Po co?
View Single Post
Stary 17-09-2007, 20:04   #28
DZIDA_ZGO
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-07-2007
Skąd: Zgorzelec (DZG)
Postów: 152
Domyślnie

Dobra, nie było tematu.....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że co niektórzy źle to zrozumieli........Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Olo1, przecież ja się z Tobą zgadzam w 100% człowieku...... Masz rację, że wersja skandynawska ma 2 bo tam są mrozy......Pewnie nawet w tej wersji masz już fabrycznie ustawione, że światła mijania palą się zawsze.......
Ja chciałem tylko powiedzieć, że konstrukcja (czyli rama i karoseria) transita jest przygotowana do produkcji na całym świecie....... W skandynawi montują dwie akumy a w Europie jedną.....
Gdyby w Anglii konstruktor tego nie wymyślił to w skandynawi nie było by Transitów z miejscem na 2 akumulatory.......Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A ja mam pod siedzeniem miejsce wolne i sobie mogę tam włożyć co tylko będę chciał, nawet w miejsce drugiego akumulatora włożę sobie 2 dodatkowe od Malucha (czyli razem 3 będą) albo 6 od simsona 6-cio Voltowych obok siebie wcisnę (czyli wszystkich będzie 7) i nawet nie muszą one mi służyć do niczego.......Tak sobie je po prostu włożę bo mam wolne miejsce i kto mi zabroni ??????
Rozumiesz już mnie?????

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ Dodano: 2007-09-17, 21:07 ]
Cytat:
Napisał ziemek56
Wszystko możesz i dobrze zrobisz dodając pojemność i chwała Tobie za kierunek rozbudowy. Będziesz jednak musiał alternator mocniejszy wstawić - nie ma nic gorszego jak duży (dużo) akumulator wiecznie niedoładowany. Spadek napięcia w układzie bywa zabójczy.
Szczególnie jak będzie mi służył jako osobne źródło zasilania????? Nie chcę łączyć ich obydwu w układ. Jeden będzie jak był zawsze ze standardowym alternatorem a drugi będzie osobny zupełnie do innych odbiorników prądu......
__________________
2fast4U
DZIDA_ZGO jest offline   Odpowiedź z Cytatem