Temat: [Ranger 2011-2022] zużycie opon na rantach
View Single Post
Stary 11-06-2020, 05:27   #14
NerDan
ford::beginner
 
Avatar NerDan
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 07-06-2020
Skąd: Maszewo
Model: Ranger
Silnik: 2,2
Rocznik: 2018
Postów: 23
Domyślnie Odp: zużycie opon na rantach

Cytat:
Napisał romanhoks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W poprzednim poscie napisales ze byles na stacji diagnostycznej i zwrocili ci uwage na wyprzedzenie konta skretu. Moze byc na granicy lub lekko poza granica. Tak na moje,to to wlasnie czasami jest olewane na geometri. W wielu markach przy pomiarach to nie istnieje w programie.Po prostu wyswietla sie ale bez danych.Druga sprawa to regulacja na pole zielone , wydruk a potem dokrecanie punktow regulacyjnych.Czesty blad. Prawe na 80% ucieka pomiar. Jeszcze jedno pytanie ? Co z kolem kierownicy masz w rownym poziomie?
Napisałem, że wyszło na pomiarze wyprzedzenie kąta skrętu, tak ale nie w ASO. Kierownica jest w poziomie jak najbardziej. Moim zdaniem jednak, to ford powinien to znaleźć i ustawić. A najbardziej mnie wkurzyło, i za to będę ich cisnął, do samego końca, aż wpadną na to co jest przyczyną, że mieli czelność napisać, że "jest to normalne zużycie opon".
To mnie najbardziej drażni, że z ludzi debili chcą robić, biorąć 3x większe pieniądze niż przysłowiowy "Heniu" z garażu, który w 90/100 przypadków ma wiedzę, 100 razy większą niż specjaliści z ASO. A ignorancja klienta i obarczanie go wszelkimi kosztami, patrz przykład powyżej, gdzie facet po 30 tysiącach sam zmieniał opony, gdzie przekładał z przodu na tył itd. gdzie człowiek kupując nowe auto z gwarancją sam musi sobie radzić z pierdołami. Nie taki był zamysł wydając ponad 150 tyś.
NerDan jest offline   Odpowiedź z Cytatem