Temat: [Focus 2018- ] Wrażenia z jazdy nowym modelem
View Single Post
Stary 31-05-2019, 13:39   #1005
hwk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-03-2019
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 150
Rocznik: 2018
Postów: 21
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał Rogrin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie wróciłem z serwisu.

Czy od początku wiosny, po rozgrzaniu samochodu też zaobserowaliście głośne stuki przy zmianie biegów w wersji 1.5 EB 150KM w manualu?
Ja zauważyłem być może coś podobnego (też 1.5 150KM manual). Czasami przy zmianie z 1 na 2 słychać głuche huknięcie. W żadnym innym aucie tak nie miałem. Oprócz tego, sporadycznie, zaraz po zapięciu 2 lub 3 biegu, podczas lekkiego przyspieszania można było usłyszeć i poczuć pod pedałem gazu nieprzyjemne zgrzytnięcie (jakby z jakiejś przekładni) - sporadycznie, ale zdarzyło mi się to już kilkadziesiąt razy. Zgłosiłem w ASO, stwierdzili brak usterek podczas przejażdżki testowej, a z klientów (mnie i żony, czyli dwóch kierowców tego samego auta) robić idiotów, którzy "wymyślają" sobie usterki - chcieli ode mnie pieniądze za diagnozę stwierdzającą, że żadnych usterek nie ma. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez hwk ; 31-05-2019 o 13:48
hwk jest offline   Odpowiedź z Cytatem