Temat: [B-MAX] Modyfikację co można ?
View Single Post
Stary 08-03-2018, 19:01   #64
anonimus.gallus
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-08-2014
Model: B-Max
Silnik: 1.0 EB 100KM
Rocznik: 2014
Postów: 16
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

Fakt, z tych emocji nie zrobiłem zdjęcia "po", ale przy najbliższej okazji nadrobię zaległości. Teraz żona przejęła auto, a ja wyjeżdżam, więc pewnie dopiero w poniedziałek będzie taka okazja.

Miałem taką cichą nadzieję, że jak wymieniam zestaw, to już się wszystko ze sobą dogada. Ale niestety... Nie wiem jak przyciski 7-0, ale funkcyjne działają. Nadal niestety nie wiem gdzie podłączyć moduł GPS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a wygląda na to, że będzie jednak potrzebny. Dzięki za rozpiskę po stronie modułu, ale potrzebowałbym jeszcze taką po stronie wiązki, żeby wiedzieć co z czym powiązać.

Co do zmiany konfiguracji - chętnie naumiałbym się sam jak to robić, ale bez nauczyciela się nie obejdzie. Nie wiem też jakie narzędzia są do tego potrzebne. Podejrzewam, że sam ELM na BT może nie wystarczyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W takim razie najchętniej skorzystałbym z pomocy w Warszawie (to auto jest przewidziane na tą lokalizację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).

Studiowałem informatykę, fakt, że dość dawno, ale skoro "cyfrowy świat" zaczyna mnie zaskakiwać, to chyba muszę pogodzić się z tym, że się jednak starzeję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
anonimus.gallus jest offline   Odpowiedź z Cytatem