View Single Post
Stary 15-01-2015, 08:28   #243
Masiek79
ford::beginner
 
Avatar Masiek79
 
Imię: Masiek
Zarejestrowany: 31-10-2011
Skąd: Podlasie
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 22
Domyślnie Odp: Wolna amerykanka - podlaski spam

Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja bym tę renówkę odpuścił - straszne były te laguny w pierwszym wydaniu, chyba że na dorżnięcie za 2 koła ale nie więcej... co do bolączki - szukałeś na jakimś forum laguny? na pewno powinno być coś o tym...
No właśnie auto będzie "na dorżnięcie" jak pisałem wcześniej (do brudnej roboty) no i więcej niż 2 koła dawać nawet nie zamierzam, będzie pewnie taniej.
Tak, szukałem na innych forach, na forum laguny też - i nic.

Chcę "zaryzykować" w pierwszej kolejności po prostu podłączenie pod kompa i sprawdzenie co pokaże + wykasowanie błędu i czy się nie pojawi ponownie. Znajomy mechanik mówił mi że mogło tak być, że skoro auto stało prawie 3 miechy a mieliśmy pogodę taką ciągle w okolicach zera stopni i wahania to mogło się nazbierać wilgoci, potem auto odpaliło i po przejechaniu tych 50km wszystko odpuściło, przeschło lekko, skropliło się i coś zrobiło być może zwarcie gdzieś i jest szansa, że po skasowaniu błędu i jeśli auto będzie jeżdżone po prostu to wszystko wróci do normy. Tym bardziej, że wcześniej nie było nigdy takiego problemu z autem - no ale było cały czas na chodzie.

No a nie chcąc wchodzić w koszty szukam kogoś kto być może ma sprzęt aby to sprawdzić. JEŚLI nie będzie innego wyjścia i zostaje przegląd w serwisie to albo odpuszczam autko albo dogaduję się z właścicielem ze on pokrywa ten koszt - ale jemu nie będzie tak na tym zależało zapewne skoro ma nowe auto.

@miedzianek - postaram się dziś wyczaić gdzie to gniazdo i zrobić fotkę, podeślę wtedy na priv.
__________________
Pozdrawiam wszystkich - Masiek

Montaż świateł dziennych / Montaż haka / Montaż CB w popielniczce - posty 5 i 6
Masiek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem