View Single Post
Stary 16-01-2015, 12:04   #244
Masiek79
ford::beginner
 
Avatar Masiek79
 
Imię: Masiek
Zarejestrowany: 31-10-2011
Skąd: Podlasie
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 22
Domyślnie Odp: Wolna amerykanka - podlaski spam

Powalczyłem wczoraj "mechanicznie" z autem, tzn. wykluczyłem co mogłem z usterek mechanicznych i doszliśmy do wniosku, że przyczyna tkwi w układzie zasilania a dokładniej we wtryskiwaczach - ukłąd poczynając od smoka został sprawdzony i paliwo wszędzie idzie, nawet jeszcze w wężyku przed wtryskiwaczami, iskra na świecach jest. Zresztą na gazie auto odpala i pracuje. Na benzynie nie.

Więc albo komputer nie daje sygnału dla wtryskiwaczy do otwarcia i coś się podwiesiło, albo immobilizer, albo cały komputer do wymiany. Więc... i tak potrzebuję podpięcia, sprawdzenia błędu, wykasowania i zobaczenie co będzie.

Gniazdo jest jeszcze stare, nie jest to OBD tylko bardziej kwadratowe, pod maską. W necie piszą coś o CLIPie, nie wiem czy to nazwa interfejsu czy co...

Jak do jutra nic nie wymyślę to czeka mnie serwis renault na wylocie na Wasilków - no i koszt.

Tak wygląda gniazdo:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam wszystkich - Masiek

Montaż świateł dziennych / Montaż haka / Montaż CB w popielniczce - posty 5 i 6

Ostatnio edytowane przez Masiek79 ; 16-01-2015 o 12:08
Masiek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem