View Single Post
Stary 30-11-2020, 22:52   #5
peju
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk5 Titanium sedan
Silnik: 2.0 TDCi 180KM
Rocznik: 2016
Postów: 131
Domyślnie Odp: Kto/gdzie montuje oryginalne czujniki parkowania i się tego nie boi?

@kopson , czekałem dwa miechy dzień w dzień odświeżając ogłoszenia by namierzyć tak dobrze wyposażonego Mondka jaki mi się trafił z oferty Ford Używane albo poliesengowe. Wg ogłoszenia miał wszystko a na miejscu okazało się że kamera to był bład w opisie, zaś czujniki miał jakieś zamienniki, Logic. Kamerę dołożyłem w punkcie zajmującym się modyfikacjami i byłem mega zadowolony z wiedzy i roboty więc umówiliśmy się wstępnie na montaż czujników za jakiś czas. Niby zero problemów, zadzwoń, przyjedź a gdy przyszło co do czego zero odpowiedzi, mimo przypominania się i dzwonienia. Niedawno miałem delikatną kraksę i ASO zamontowało mi nowiuski przedni zderzak. Oczywiście prosiłem o taki z otwarami pod oryginalne PDC ale nie. Musi być po VINie i tak oni zamawiają. W nawiązaniu do @lukaszooo od razu mówię, że nie będę wymieniał tego zderzaka zamontowanego miesiąc temu na jakiś szrot z allegro bo tam co widzę to wszystko porysowane i popękane. Co do tylnego to tu mnie czeka wymiana bo obecne otwory są za duże a i rozmieszczenie czujników też złe. Tyle że tylni zderzak to już mogę się zgodzić brać porysowany i go malować. Auto ma bezkluczykowe odpalanie a moduł BCM obsługuje czujniki.
peju jest offline   Odpowiedź z Cytatem