View Single Post
Stary 31-01-2019, 13:42   #187
rezowy
ford::average
 
Imię: Rob
Zarejestrowany: 22-07-2018
Skąd: Mdz. Górą a Jezusem.
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 68
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

Cytat:
Napisał Jaro_ZG Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czym Ci tak Germaz zaszedł za skórę? Niestety innego ASO do wyboru w ZG nie ma. Spotkałem kolegę, który u nich serwisuje i nie narzeka. Chyba przy wyminie oleju raczej nic nie zepsują :-) Trochę ludzi chyba obsługują bo jak sie chce umówić na termin to kolejki koło tygodnia.
Przede wszystkim obsługą rodem z epoki PRL. Telefonicznej nie szło się umówić, bo notorycznie nikt nie odbierał. Pojechałem osobiście - umówić się. Na umówionej wizycie straciłem godzinę na wypełnianiu papierów przez pracownika obsługi, potem pseudo diagnoza, gdzie diagnosta nie raczył nic powiedzieć, musiałem go ciągnąć za język, co ewidentnie było nie w smak, a po nieudanym podłączeniu pod kompa, po straconych dwóch godzinach, odesłali mnie do domu. Nie zgodził się "kierowniczek" nawet na to, by ktoś z serwisu chociaż uchem rzucił na niepokojące objawy spod maski. Kolejna wizyta z terminem za 3 tygodnie (latem to było) i tylko dla diagnostyki - na naprawę na jeszcze kolejny termin trzeba było się umawiać. 3 miesiące - zero efektów. Ja podziękował za taką "obsługę".
Z tego, co mi też mimochodem zdradziła recepcjonistka, to mało kto tam zadowolony przyjeżdża i odjeżdża. Niestety, główny problem w tym, że alternatywy godnej polecenia brak.
Didam jedynie, że w Gorzowie Wlkp. na termin czekałem niecały tydzień. I tam spokojnie można do serwisu = warsztatu zadzwonić, a nie do sekretarki "po bilecik".

PS. Wymiana oleju to prosta sprawa, jednak po ASO oczekiwałbym nieco więcej zaangażowania za te przykładowe 16% więcej $.

Ostatnio edytowane przez rezowy ; 31-01-2019 o 13:44
rezowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem