View Single Post
Stary 13-08-2013, 22:10   #3
zniesmaczony
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 10-08-2013
Skąd: Nowy Sącz
Model: Toyota Corolla GR sport
Silnik: 2.0 hybrid
Rocznik: 2022
Postów: 13
Domyślnie Odp: problem z pracą wycieraczek, przełącznik sprawny

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Coby mieć pewność - rozumiem że powinienem wymienić jeden z tych popielatych przekaźników w skrzynce na bezpieczniki? Nie wiesz może który konkretnie? A co z tym żółtym zaciekiem na kostce o którym pisałem? Chcę mieć jak największą pewność że problem jest w tym o czym mówisz bo już 35 zeta na przełącznik wywaliłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sorry za złą ostrość, trudno mi było złapać telefonem.


EDIT: Temat do zamknięcia. Przeglądając forum natknąłem się na podobny problem i wzmiankę o próbie zamiany miejscami przekaźników wycieraczek. Odkręciłem zatem skrzynkę (bo tylko w ten sposób mogę dostać się do przekaźników), zamieniłem miejscami oba popielate przekaźniki i... po raz pierwszy odkąd mam ten wspaniały samochodzik zaobserwowałem pełny cykl pracy wycieraczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki za pomoc, faktycznie problem leżał po stronie przekaźnika tylko rozwiązanie tańsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zniesmaczony ; 13-08-2013 o 22:53
zniesmaczony jest offline   Odpowiedź z Cytatem