View Single Post
Stary 15-05-2019, 22:25   #1
Dariia
ford::amateur
 
Imię: Daria
Zarejestrowany: 14-05-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0L DURATORQ
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Witam szanownych kolegów i koleżanki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak w temacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ponieważ niebawem powiększy nam się rodzina to konieczna jest zmiana auta. Budżet określony do 70tyś zł - smax w automacie

Przyznaję marzy mi się taki z tymi wszystkimi bajerami typu kamera cofania, sync2, tapicerka skóra+alcantara i takie tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie będę już wspominać o kolorze i panoramie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. heh wiadomo byleby nie był czarny i srebrnyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Większość ofert która by mnie interesowała to przebiegi rzędu 190-220tyś km i wyposażenie - taki dla mnie wypas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i pytanie czy to możliwe aby te samochody z takim wyposażeniem i takimi przebiegami były samochodami w pełni sprawnymi? Większość ofert to samochody sprowadzane.

Na co ewentualnie zwrócić uwagę w tych samochodach z tej kategorii cenowej?
Dariia jest offline   Odpowiedź z Cytatem