View Single Post
Stary 17-02-2011, 08:52   #4
smaxWarszawa
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-02-2011
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: 2.0 diesel
Rocznik: 2006
Postów: 7
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Ja szczególnie odradzam serwis Ford Michałowski na Radzymińskiej 158. Co prawda nie jestem w stanie ocenić ich fachowości, ale nawet dla laika ich działania wydają się podejrzane.
Jeśli chodzi o ceny to nie można ich nazwać inaczej jak tylko złodzieje. Postanowiłem im powierzyć mojego S-maxa z usterką alternatora inteligentnego.
Wykonali diagnostykę komputerową, stwierdzili, że to wina instalacji, jeden z kabli przerdzewiał. Kabel wymienili. Koszt 650 zł! Po negocjacjach udało się obniżyć do 550 zł. Pomimo tego uważam, że cena za wymianę jednego kabelka jest zaporowa.

Osobiście najlepszy do tej pory ASO Forda z którym miałem do czynienia to serwis w Ciechanowie, jakieś 100km od Warszawy. Może nie byłem w 100% zadowolony z ich pracy, ale przynajmniej mają w miarę przystępne ceny i niezłe podejście do klienta.
Podczas dokonywania czynności serwisowych mają strefę dla klienta, wygodne kanapy, pani robi coś ciepłego do picia, można poczytać lub pooglądać tv. Co ważne przez szklaną ścianę widać warsztat, patrzymy co się dzieje z naszym samochodem.
smaxWarszawa jest offline   Odpowiedź z Cytatem