Temat: [Mondeo 2007-2014] Skrzypienie Power Shift
View Single Post
Stary 10-12-2014, 13:41   #5
TOMAKU
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-04-2014
Skąd: Poznań
Model: Edge Vignale
Silnik: 2.0 Ecoblue 238 KM
Rocznik: 2020
Postów: 6
Domyślnie Odp: Skrzypienie Power Shift

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ujmę to tak.
Zrobiłem ostatnio duży przgląd łącznie w wymianą rozrządu oraz oleju w powershift.
I po tym fakcie jakby się poprawiło. Od dwóch tygodni obserwuję uważnie skrzynie i jak na razie nic nie słychać.
Z tym że dźwięk pojawiał się dopiero po nagrzaniu a ostatnio jeżdżę tylko krótkie odcinki po mieście i aura nie wspomaga nagrzewania.
Jak zrobię dłuższą trasę to zobaczymy.
Hej,

Dzięki za odpowiedź.

Ja mam dopiero 8 czy 9 tyś przebiegu - więc do jakichkolwiek wymian jeszcze trochę czasu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja zauważyłem natomiast, że mi się to pojawia właśnie w mieście - jak jadę w korku dłuższy czas. Pewnie to sprzęgło się rozgrzewa. Jak jadę autostradą - to nawet podłuższej trasie jak zjadę do miasta - to nic nie słychać - i dopiero po jakimś czasie jazdy w korku zaczyna pojawiać się ten dźwięk. Serwis ASO oczywiście nie ma czasu - żeby jeździć godzinę po mieście i zagrzać to sprzęgło porządnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - więc nie wykryją rczej co to jest. Nie jest to mega upierdliwe - ale nie powinno tego być Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam,
T.
TOMAKU jest offline   Odpowiedź z Cytatem