View Single Post
Stary 13-03-2013, 15:19   #45
Ketzer
ford::average
 
Avatar Ketzer
 
Zarejestrowany: 25-04-2005
Skąd: Kraków
Model: Fusion//Vectra C
Silnik: 1.4 benz/1.9CDTi
Rocznik: 2004/2007
Postów: 69
Domyślnie Odp: Ogłoszenie - Pękają przednie sprężyny

No i u mnie poszło!!! Z niedowierzaniem czytałem cały ten wątek, wszystkie wpisy, trochę brałem to niepoważnie że tak masowo padają. W zeszłym tygodniu auto przeszło przegląd, w piątek jadę na zakupy, pod CH Krokusem na śpiących coś mi bardzo wali w zawieszeniu, olałem to bo 2 dni wcześniej miał przegląd, w sobotę 200 km trasy do zakopanego, wczoraj zobaczyłem ten temat, zaraz skoczyłem do garażu sprawdzić, i od razu rzuciło mis się w oczy że z lewą sprężyną coś nie tak, specem nie jestem to podjechałem pod warsztat, no i wyrokGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. auto ma 60k przebiegu no i 9 latGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wszystko się sprawdziło, zamówiłem już jakieś szwedzkie lemfores(?), wszyscy mi je bardziej zalecali niż kayaby no i łożysko , jakoś tak się ułożyła że auto w ogóle nie opadło ani nic inaczej nie chodzi, nie znam się ale pewnie trzyma to amor, zrobiłem też 200 km w takim stanie, będzię amor do wymiany też?
Ketzer jest offline   Odpowiedź z Cytatem