View Single Post
Stary 31-01-2011, 22:31   #6
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Zloty cotygodniowe:)

Cytat:
Napisał AdamGaL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wg spoko, ale.. właśnie zawsze jest ale, w przeciwieństwie do Nas - a widze co sie dzieje w WM - honda i vw sa bardzo dobrze zorganizowanymi ekipami i tam takie akcje zawsze wypalą, a u nas.. u nas na spota raz na miesiąc jest problem sie ustawić, dlatego ja zaczołem śmigac na spoty focusów
jak mnie wkurza takie porównywanie

na zeszłorocznym rankingu klubów motoryzacyjnych byliśmy wysoko ponad VW i Hondą jak by ktoś nie wiedział (bodaj 3 miejsce w całej Polsce). Jesteśmy klubem duzo lepiej zorganizowanym. W odróznieeniu od VW i Hondy mamy więcej niż jeden duzy zlot rocznie, a cotygodniowe spotkania sympatyków forda, jakbyście nie wiedzieli, odbywają się w strefach zxachodniopomorskiej, małopolskiej, mazowieckiej i łódzkiej. Reszta może nie cotygodniowo, ale też spotyka się dość często. więc takie gadanie że inni są lepsi po prostu mnie wkurza.

dodatkowo teraz rozkręca sie strefa pomorska i mam nadzieję że już jej tak na stałe zostanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mouzes ; 31-01-2011 o 22:45
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem