View Single Post
Stary 07-10-2013, 11:36   #11
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Wymiana uszczelnienia przewodów przelewowych, przelewów w mondeo mk4

Cytat:
Napisał Kapsel_lg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja kupiłem FPM 3,5x1,5 i niestety nie da się zatrzasnąć króćca przelewu na spince (nie wchodzi do końca w gniazdo) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wydaje mi się że są zbyt twarde i dlatego nie chcą wejść.
Mam dokladnie ten sam problem, wiec uwazajcie. Ja kupilem VITON i nie pasuja.
Po wcisnieciu na sile scina kawalek oringu i nie trzyma poprawnie. Probowalem smarowac wazelina i nic nie dalo.
Poza tym przy wyjmowaniu jednego z plastikowych koncowek ulamal mi sie koniec i zostal we wtrysku. Jest to bardzo kruchy plastik.
Oczywiscie kupic samego sie nie da, wiec auto unieruchomione. Na szczescie udalo mi sie to skleic i dokupilem w koncu zamiennik.

15minut roboty przeksztalcilo sie w kilka godzin pracy. Niestety zapedzilem sie troche, bo zawsze wyjmowalem przewody przy wymianie wtryskow, wiec nie bylo rurek wysokiego cisnienia, ktore dosc mocno przeszkadzaja.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem