Temat: [Focus 2011-2014] Uchwyt do telefonu
View Single Post
Stary 30-10-2020, 08:53   #28
wuszumaster
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 14-05-2007
Skąd: Kraków
Model: Fucus MK3
Silnik: 1.5 TDCI 95KM
Rocznik: 2018
Postów: 56
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co widzę masz SYNC2 lub SYNC3 czyli masz zestaw głośnomówiący więc po co ten uchwyt na telefon? (podwieszany telefon)
W SYNC2 można zrobić mirroring, a w SYNC3 jest Android Auto więc tu i tu masz telefon na wyświetlaczu.
Bo mam ff3lift od tygodnia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a przedtem ff3 2012. Czy teraz jasne?

Bump:
Cytat:
Napisał TTrex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może i fajnie zrobiony ale jako nawigacja widzę jeden problem. Mianowicie, trzeba oderwać całkowicie wzrok od drogi by zobaczyć jak prowadzi automapa. Jeśli by się dało zamocować wyżej ooo to bardzo fajnie wygląda.
Uchwyt brodit jest zamontowany do kuda w najwyższym punkcie(inaczej niż na zdjęciu), więc telefon w 70% wystaje ponad konsole kuda.
Poszukaj sobie na stronie brodit - oni tam maja sporo fajnych mocowań/konsol do ff3, może jest taka która jest wysoko przyczepiana do kokpitu i uchwyt będzie tak jak tobie pasuje.
Generalnie brodita polecam, nie wiem co to za plastiki są , ale "czuć piniondz" w tych uchwytach. Taniego badziewia przerobiłem trochę i zawsze coś nie tak.
__________________
Focus MK3, 1.5 TDCI 95PS 2018 SYNC3 3.0

Ostatnio edytowane przez wuszumaster ; 30-10-2020 o 09:06
wuszumaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem