View Single Post
Stary 20-01-2008, 22:26   #1
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Problemy z przenimi półosiami (simering) wylatuje smar!!!

Witam
Odkąd kupiłrm autko coś ciekło, po wymianie oleju i filtra oleju myślałem, że będzie ok bo filtr był słabo przykręcony i myślałem że to z niego kapało i roznosiło się na resztę silnika..Ostatnio wykręcałem lampy i zauważyłem, że tam gdzie był czarny osad (taj jakby olej) to pojawił się tawot. Dzisiaj jak jechałem zacząłem słyszeć jakieś piski i ściąganie na lewą strone gdy puszczałem kierownice. Nie wiem czy to może nieszczelna gumowa osłona półosi czy może uszczelka pod simeringiem ??? Ten wyciek jest przy wejściu półośki do silnika..Z lewej przedniej półosi też mi się coś wydostaje chociaż po samej gumie nie widać ale widać za to pod spodem smar, który widocznie się wydostaje.. Jutro chyba pojade so serwisu Forda ale nie wiem na iile mam się przygotować i tez wole wiedzieć co to może być, żeby nie wymieniali mi nie potrzebnie pół silnika i do tego pokaźny rachunek na koniec.
Proszę o opinie.
Pozdrawiam[attachment=2:la6p6cm2]Filtr oleju.jpg[/attachment:la6p6cm2],[attachment=1:la6p6cm2]prawa oś.jpg[/attachment:la6p6cm2],[attachment=0:la6p6cm2]lewa oś przód.jpg[/attachment:la6p6cm2]
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Filtr oleju.jpg (92.9 KB, 460 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg prawa oś.jpg (86.3 KB, 458 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg lewa oś przód.jpg (106.6 KB, 454 wyświetleń)
mario591 jest offline   Odpowiedź z Cytatem