Temat: [Focus 2004-2008] Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
View Single Post
Stary 26-06-2011, 17:31   #21
tepe
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 30-11-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002
Postów: 43
Domyślnie Odp: Czy ktos domontowywał TEMPOMAT?

Cytat:
Napisał KZT1974 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze nie. Podłączyłem zgodnie z rosyjskim opisem sterowanie i byłem nawet w nieautoryzowanym serwisie w Warszawie w Autowaw na Białołęckiej (250 zł), ale mieli kłopot z własnym kompem i nie mogli się połączyć z moim samochodem.
Tak więc do przeglądu do lipca sobie odpuściłem.
Chcę jeszcze podjechać po przeglądzie gdzieś w Gdańsku do jakiegoś serwisu z IDS.
Jak nie uruchomię tego w Gdańsku do wrócę do Autowaw w sierpniu.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sterowanie mam podłączone tak, że jeśli nie uruchomię tempomatu, bo będzie to niemożliwe, to odcinam przewody i brak kosztów z wymianą kierownicy.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Może ktoś ma pomysł na fachowców z IDS w Trójmieście i oczywiście za mniejsze pieniądzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To mam pare pytań :

1. Wiazki potrzebne do instalacji miałes już założone czy kładłes od początku?
2. Jak wyliczasz koszty całkowite ? (bez kierownicy i przycisków) ?
3. Masz Focusa z komputerem pokładowym ? i czy on jest potrzebny do tempomaty ?
tepe jest offline   Odpowiedź z Cytatem