Temat: [Ka 1996-2008] Ogrzewanie-cały czas grzeje.
View Single Post
Stary 31-10-2016, 22:49   #44
pio124
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 27-09-2015
Skąd: Inowrocław oraz Belgia
Model: Ka
Silnik: 1,3 60KM
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Ogrzewanie-cały czas grzeje.

Cytat:
Napisał darkens Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
daj znac czy pomoglo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie tez chyba bedzie trzeba zrobic przeszczep, bo raz dziala, a raz nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie dziś zaczęło znowu wszytko działać. Jak dziś jechałem na KT to na postoju słyszałem takie dziwne stukanie, myślę sobie że szklanki lub znowu cos innego w silniku a dopiero co kaczuche jakoś ogarnołem. Okazało sie że ten zawór nagrzewnicy głośno pracuje i tak sobie stuka, czyli jak pisałem wcześniej sprawny.
Oryginalny jest do wywalenia, jak go rozebrałem to sie okazało ze uszczelnienia puściły i była woda w środku cewki- może było jakieś zwarcie przy okazji (nie wiem), na pewno trochę pordzewiał i sie przytarł.
Żonka dziś z PL wróciła i 2 tranzystorki przywiozła wiec może jutro coś sie uda podziałaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pio124 jest offline   Odpowiedź z Cytatem