Temat: [Focus 1998-2004] Drgania podczas przyspieszania.
View Single Post
Stary 24-08-2017, 23:21   #82
Karolsxp
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 12-05-2014
Skąd: Elbląg
Model: Focus S mk2
Silnik: 1.8
Rocznik: 2005
Postów: 55
Domyślnie Odp: Drgania podczas przyspieszania.

Cytat:
Napisał mrynk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To przeguby wewnętrzne, całe półosie
Ostatnio u Siebie wymieniałem ale musiałem cały kpl półosie z przegubamiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. myślę że do benzyny nie będzie taka droga więc bym brał kplGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja za swoje 350zł co do 2.0 tdci niby są najdroższe poza STGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a Objaw identyczny miałemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał zmulim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam ponownie. Opony nowe dębice frigo 2, komplet 4 sztuk, założone, niby wyważone a jak przejechałem się to ogólnie jest poprawa, ale powyżej 120 czuję znów drgania na kierownicy. Oczywiście są duuuuużo słabsze niż poprzednio ale jednak są... Czyżby znów złe wyważenie? Co sądzicie?
A przy hamowaniu masz bicie? sprawdzałeś układ kierowniczy zawieszenie? luzy na drążkach na końcówkach sworzeń? tarcze krzywe na tyle ze powstaje bicie albo najgorsze to półoś lub co wątpie to ostatnie skrzynia lub dwumas.
Karolsxp jest offline   Odpowiedź z Cytatem