View Single Post
Stary 02-04-2019, 20:34   #37
piotrula
ford::amateur
 
Avatar piotrula
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-10-2010
Skąd: Grudziądz
Model: Ford Focus Mk2FL
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 6
Domyślnie Odp: Czy warto szukać 1.6 tdci bez dwumasy i filtra dpf?

Cytat:
Napisał Peter841 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
posiadam od tygodnia Forda Focusa kombi 2008r z silnikiem 1,6 TDCi 90KM bez dwumasy i DPF, jak dla mnie spokojnie wystarczy spalanie 5,7l mieszana jazda trochę miasto trochę trasa, choć w trasie schodzi do 5,2l.
Szukałem 3 miesiące od stycznia, w końcu przyszła wiosna i znalazłem, zakupiony w polskim salonie, wszystkie naprawy w serwisie. Tania eksploatacja, chyba ze masz zamiar zapierdzielać i łapać jak najlepsze osiągi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.części nie są drogie, zawieszenie nie jest straszne.
Mogę śmiało polecić. I co najważniejsze ceny tych fordów nie są przestępne swego kupiłem za 11tyś. z przebiegiem 189tyś potwierdzone serwisem.
Polecam te auto z tym silnikiem.
tez polecam mam od córki on kupila 3 latka z floty 6 lat temu wymienilem tarcze klocki rozrząd i filtry na bieżąco nic dodac ni ująć super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrula jest offline   Odpowiedź z Cytatem