View Single Post
Stary 06-03-2019, 23:00   #1
jurczyk1
ford::amateur
 
Avatar jurczyk1
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-01-2018
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus i Ford Scorpio
Silnik: 1.6 vti, 2.0 gaźnik
Rocznik: 2004, 1987
Postów: 2
Domyślnie 1987r. czy już naprawdę tak zapomniany??

Witam wszystkich

Nie jestem częstym bywalcem na forum. Na co dzień podróżuję focusem mk2 i nigdy mnie nie zawodzi ale czegoś mi brakowało, rodzinnej historii i co zakupiłem forda scorpio mk1 z 87 roku za grosze dałem 2500 za auto które okazało się do bardzo dużego remontu, ok spodziewałem się tego ale nie spodziewałem się tak małego wsparcia w części a nawet zamienniki. Na youtubie stworzyłem pierwszy odcinek z odrestaurowywania forda: https://www.youtube.com/watch?v=UdYYMXlFcVo i będę tworzył dalej trochę to rozwinę pokaże jak naprawiać i jak sobie radzić z niektórymi elementami. Dzisiaj proszę jednak o rady czy opłaca się przekładka z mk3 do mk1 ponieważ mam okazję kupić niekompletnego mk3(brak silnika i skrzyni) za 450zł i pytanie jakie są szansę aby nie utopić tych pieniędzy co mogę wykorzystać a co nie?? Po za filmem na youtubie dodam że autem wróciłem na kołach 250km ale cieknie z uszczelniaczu wału i skrzyni, bak paliwa do wymiany i zawias cały do remontu, naprawina pompa mechaniczna paliwa i jedziemy na 5l butelce po wodzie widać na filmie.

Proszę was jako miłośników forda o wsparcie intelektualne co można a co nie itd...
jurczyk1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem