View Single Post
Stary 26-08-2012, 22:44   #13
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: UWAGA !!! Nierzetelny sprzedawca części z Gdańska.

Koledzy - toż to afera na większą skalę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Śledziłem ten temat od momentu powstania, ale teraz dopiero postanowiłem sprawdzić numer w telefonie i... okazuje się, że zostałem oszukany przez tego samego gostka tylko pod innymi danymi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja mam go wpisanego jako:

URNIASZ DARIUSZ
KSIĘCIA WITOLDA 18
10-067 OLSZTYN

ale numer telefonu do niego mam ten sam:

693260357

Ta sama akcja, ma tą część - wyśle kurierem, po dwóch dniach gadka, że jego pracownik wysłał niby pocztą. Potem gadka, że paczka źle nadana i do niego wróciła i wyśle jeszcze raz - podziękowałem i zażądałem zwrotu kasy - minęło już parę dni - niby za granicą jest, ale już widzę, że chyba bez zgłoszenia sprawy się nie obędzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Gostek sprytny, inne dane i adresy tylko numer ten sam - już nawet zastanawiałem się czy na następny weekend nie podjechać do Olsztyna ale w takim wypadku to nie ma sensu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. namiary na niego dostałem od użytkownika tego forum - na razie nie podam jego nicka - wyślę mu PM z tym wątkiem i zobaczę co odpowie - nie chcę komuś przypadkowemu narobić kłopotów.

Ostatnio edytowane przez M.A.G. ; 26-08-2012 o 22:48
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem