View Single Post
Stary 12-07-2016, 10:16   #13
cudaczek17
ford::average
 
Avatar cudaczek17
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 72
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Cytat:
Napisał psylo_rz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robię to tak często, że już chyba nabrałem wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mondziaka oblatuję K2 Spectrumem i Shiny Garage Black 2 Black w około 10 minut właśnie.



Oj racja, sam jak się nie śpieszę to potrafię 3h spędzić na placu obok myjni. No cóż, jedni łowią ryby a inni dbają o auta dla "odmóżdżenia" po ciężkim tygodniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. te 10 minut, o których pisałem to tylko nałożenie QD i dressingu, nie uwzględnia mycia, osuszenia itd.
Zgadzam się z tobą że pobyt na myjni działa odstresowująco na człowieka.Ale kiedy autko gotowe po umyciu i kosmetyce to nawet przy zmęczeniu daje dużo frajdy i zadowolenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja zawsze dbam żeby autko było czyste i pachnące, no oczywiście bez przesady. Lepsze samopoczucie podczas jazdy to rzecz bezcenna. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cudaczek17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem