View Single Post
Stary 11-04-2018, 23:29   #15
kamiluek
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 16-01-2018
Skąd: Kraków/Zawiercie
Model: Fiesta MK7
Silnik: 1.6 120 KM
Rocznik: 2010
Postów: 23
Domyślnie Odp: Zapytanie o wypożyczenie polerki na któryś weekend - Kraków/Katowice/Zawiercie

Cytat:
Napisał gusiak11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wpadnij do Lublina to Ci pożyczę
Bardzo dziękuję za propozycję, tylko kurcze mam kawałek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję za rady, zdecydowanie jestem z tych, którzy gdyby już uparli się aby kupić sobie coś*do polerowania to nie zaczynałbym od najtańszych opcji bo te zwykle są tak naprawdę najdroższe. Niemniej, mając kupić profesjonalną polerkę do indywidualnego użytku chyba bardziej opłaca się oddać samochód komuś, kto się w tym specjalizuje lub robi to hobbystycznie ale dobrze. Koszta będą podobne, efekt pewnie lepszy, tylko satysfakcja mniejsza !

Podsumowując może jednak ktoś się znajdzie kto mi coś pożyczy, a jeśli nie to może znajdzie się ktoś kto za rozsądne pieniądze zechciałyby zrobić mi to za mnie. Pewnie oddałbym samochód do jakiegoś renomowanego studia detaillingowego ale koszta rzędu 600-1000 zł trochę mnie przerażają ( natomiast rozumiem je - mycie, dekontaminacja, przygotowanie lakieru, sama polerka... to trwa, a godziny robocze kosztują )

Pozdrawiam !
kamiluek jest offline   Odpowiedź z Cytatem