View Single Post
Stary 31-01-2014, 16:27   #20
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Sprzęgło alternatora 1,8 tdci już padły trzy od czego ?

the_eagle dobrze piszesz mój 1,8tdci chodził cichutkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet jak go kupowali to zauwarzyli że jest bardzo cicho w środku (może dlatego że miałem go całego wygłuszonego)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i to że komuś rechocze itp to jest wina złego paliwa (przetestowałem wszystkie stacje i zostałem przy nowym shellu vipower nitro+ ) lub układu wtryskowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po chipie u Heka zero!! turbodziury i zarypisty perszingGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ciagnął nawet na ostatnim biegu (wcześniej nie!) fajna sprawa była z owerbostem teraz go już nie ma w tym nowym 140km mondku no i jest troche mułowatyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez dario6273 ; 03-02-2014 o 14:43
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem