View Single Post
Stary 27-04-2018, 17:52   #19
Mihau
ford::beginner
 
Avatar Mihau
 
Zarejestrowany: 09-08-2006
Model: Ford Focus mkII CC
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Stylistyka finalnej wersji Focusa IV, który weszła do sprzedaży.

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja wam powiem, że jak pooglądałem ostatnio informacje na temat nowej A-klasy w Mercedesie, to jeszcze bardziej uznałem, że Focus schrzanił i to schrzanił po całości :/
Rozmawiałem z kilkoma osobami i każda która lubi auta i siedzi w temacie "nowości" uznała, że Focus tak - fajnie z tym dużym napisem na tylnej klapie i te lampy z przodu są "OK" i tyle. O reszcie wszyscy mówią tak samo - zlepek stylizacji z różnych marek tworzy auto które jest nijakie. Jest "bezpiecznie nijakie".
Zobaczymy jak tam nowa A-Klasa. Na mnie zrobiła duże wrażenie, bo ma sporo przemyślanych rozwiązań.
Że niby nowa A-Klasa taka niepowtarzalna?
Na upartego można jeszcze stwierdzić, że górna część górnego grila ma kształt podobny do górnej części górnego grila w aktualnej generacji Mustanga. Kszałt lamp z perspektywy, z której nie widać ich krańców przy błotnikach przypomina kształt lamp w Mustangu z tej samej perspektywy.
Fragment zderzaka dzielący dolny gril na trzy części dzieli ten gril w tak samo charakterystyczny sposób (to rozwidlenie i dwie odnogi bięgnące blisko, równolegle dolnej krawędzi grila) jak na zderzaku Astry mk5.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Krawędź lampy granicząca z krawędzią błotnika pod skosem oraz górna krawędź lampy przypominają lampę w Fordzie Mustangu rok modelowy 2018 (w sprzedaży już w II połowie 2017 roku).
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z perspektywy na poniższym zdjęciu tył A-klasy wygląda jakby to był tył conceptu Passata B8 Variant.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z perspektywy na poniższym zdjęciu błotnik tylny nowej A-Klasy przypomina błotnik tylny od Golfa VI ze zmienioną krawędzią od strony zderzaka,lampy, drzwi oraz węższym i bardziej przechylonym do przodu słupkiem C. Obrys zewnętrzny tylny drzwi w nowe A-Klasie ma kształt podobny do Megane IV. Spoiler i boczna owiewka przy tylnej szybie z tej perspektywy przypominają spoiler i boczną owiewkę przy tylnej szybie w Peugeot'cie 308 II generacji.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mihau jest offline   Odpowiedź z Cytatem