Temat: [Ranger 2011-2022] Mountain Top Roll czy jest szczelna ?
View Single Post
Stary 12-06-2017, 22:27   #5
siepiet
ford::advanced
 
Avatar siepiet
 
Imię: Lukasz
Zarejestrowany: 07-06-2006
Model: Ranger T6 Wildtrak
Silnik: 3.2
Rocznik: 2014
Postów: 206
Domyślnie Odp: Mountain Top Roll czy jest szczelna ?

Zanim zalozylem hardtopa, to znajomy tescia, kowal artystyczny zrobil mi cross bary, czyli takie relingi poprzeczne. Roleta ma takie specjalne rynienki do ktorych sie montuje takie cross bary. Na to zamontowalem boxa(bagaznik dachowy), dopasowalem go do dlugosci paki, skos chowal sie pod spojlerem i byl kilka cm od tylnej szyby a otwierany byl od tylu wiec zawsze mialem dostep do zawartosci boxa. Relingi byly na takiej wysokosci ze w niczym nie przeszkadzaly w otwarciu rolety i tam tez byl swobodny dostep. Bagaznik ten nie powodowal oporow powietrza bo byl rowny z wysokoscia dachu. Calkiem przyzwoicie to wygladalo. Niestety nie zrobilem żadnych zdjec ale mam nadzieje ze po moim opisie mozna sobie to wyobrazic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec to co musialo byc suche kladlem do tego bagaznika a reszte na pake zamkniete pod roleta. Zdjecie nie jest mojego auta ale to tak w celu wyobrazenia sobie
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
siepiet jest offline   Odpowiedź z Cytatem