Temat: [Kuga 2008-2012] Gaśnie po odpaleniu,bład P0605
View Single Post
Stary 30-09-2019, 15:19   #5
omen81
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 01-10-2012
Skąd: Gliwice
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 12
Domyślnie Odp: Gaśnie po odpaleniu,bład P0605

Cytat:
Napisał glajcor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego oddałem auto do warsztatu i po paru dniach zadzwonili ze auto jest naprawione,uszkodzony był komputer silnika ale go nie wymieniali tylko naprawili,dokladnie nie wiem co w nim naprawili ale jestem prawie pewny ze wgrali nowe oprogramowanie do sterownika silnika tak jak sugerowali kiedy zostawiałem u nich samochód.Koszt naprawy 1200zl ale kazali troche pojezdzic i obserwować czy wszystko w porządku bo sami nie byli pewni na jak długo to pomoże a w razie gdyby trwale nie pomogło to potrzebna jest wymiana komputera na inny plus programowanie,dodatkowy koszt okolo 800zl. Narazie wszystko jest ok,auto jezdzi i pali normalnie.Dodam tylko ze przekopałem cała instalacje,sprawdzilem wszystkie czujniki,podmieniałem licznik na inny,ogólem spędziłem przy tym aucie tydzień na szukaniu i nie znalazłem przyczyny problemu dlatego się w końcu poddałem ale byłem juz praktycznie pewny ze wina leży po stronie sterownika silnika
Czyli taka sytuacja.... A powiedz mi... Często ten błąd Ci wyskakiwał i były jakieś skutki odczuwalne na drodze/trasie? Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez omen81 ; 30-09-2019 o 17:52
omen81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem