Temat: [Mondeo 2007-2014] 6 biegowy automat - jak się sprawuje?
View Single Post
Stary 22-06-2009, 23:37   #8
FOX2
ford::average
 
Avatar FOX2
 
Zarejestrowany: 21-01-2009
Skąd: Toruń, W-wa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 125HP
Rocznik: 2003
Postów: 82
Domyślnie Odp: 6 biegowy automat - jak się sprawuje?

Cytat:
Napisał kuba1961 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po nocach śnię o Mundku z automatem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem oraz doceniam wygodę automatów. Sporo udogodnień w gałęzi motoryzacji ułatwia nam życie. Jestem absolutnie za tym aby ułatwiać, a nie utrudniać.
Istnieją jednak granice, których nie zamierzam przekraczać. Pewna klasyka(warkot silnika, kierownica, skrzynia biegów, FWD, AWD, itd.), której należy się trzymać. Dla mnie automat jest już poza granicą. W niedalekiej przyszłości zaaplikują "automatyczny skręt kierownicy", a w aucie będziemy czuć się gorzej niż w taksówce. Taryfiarze są rozmowni, a komputer nie za bardzoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Może nawet silnik będzie uruchamiany automatycznie.
Zniknie frajda z prowadzenia auta, automatyczna skrzynia biegów w/g mnie to początek do takiej drogiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może z wiekiem zamienie pewne priorytety, czyli fradję na wygodęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"Whether you think you can or whether you think you can't, you're right." - Henry Ford
"Don't never let somebody tell you, you can't do something"
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed"
FOX2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem