View Single Post
Stary 20-02-2020, 15:23   #4996
sokol1990
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-09-2015
Skąd: Piła
Model: Focus Mk2
Silnik: 2.0 TDCi 136km
Rocznik: 2005
Postów: 95
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał roadrunnner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O jaki kabel do telefonu chodzi? Wiem że moduł BT/VC ma możliwość podłączenia telefonu po kablu ale jak to wygląda? Jest w ogóle możliwość skopiowania książki telefonicznej po kablu do Denso i korzystania z niej po BT, czy dostęp pojawia się wyłącznie po kablu?
Nie chodzi raczej o kabel, a o stacje dokującą która dedykowana jest do starych telefonów. Przez tą stacje masz możliwość wglądu w książkę adresowa w denso. Po podłączeniu bt takiej opcji nie ma, jedynie możesz sobie dodać głosowo numer i go wywoływać. Ja mam u siebie taką stację, ale nie mam do niej telefonu.
Mam jeszcze do Ciebie pytanie odnośnie tych bezpieczników. Pisałem ostatnio, że padł mi już kolejny moduł, ale w sumie teraz objawia się to trochę inaczej, niż poprzedni uszkodzony. Wcześniej, jak nacisnąłem Phone, czy przycisk voice to denso się wyciszało, pomogła zmiana modułu.
Teraz natomiast znikła mi ikonka od telefonu, a po naciśnięciu Phone czy voice nic się nie dzieje, nawet radia nie wycisza. Więc może u mnie po prostu padł ten bezpiecznik, a nie sam moduł. Rozumiem, że te bezpieczniki znajdują się pod schowkiem pasażera, mógłbym sprawdzić jakie mają numery?
sokol1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem