View Single Post
Stary 11-02-2017, 09:38   #4
Chr
ford::average
 
Imię: P.
Zarejestrowany: 14-11-2013
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 tdci 140 KM
Rocznik: 2008
Postów: 112
Domyślnie Odp: Kiepski odbiór radia, wymiana anteny nie pomogła

Cytat:
Napisał Psilocke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Winny okazał się kabel anteny, który dostał wilgoci i zaczął pruchnieć.

Jak masz z kim to podmień radio na chwilę i zobacz czy to coś da. Jak nie to winy szukaj na instalacji.
Jak pisałem, kabel antenowy (od anteny do słupka) został wymieniony razem z batem i podstawą , więc to raczej nie wina kabla. Nie mam niestety z kim podmienić radia.

Bump:
Cytat:
Napisał k0b3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spróbuj dokupić wzmacniacz antenowy montowany na kablu od anteny przy radiu. Ja sam taki u siebie kupiłem spiąłem z +12V i odbiór się poprawił.
Wzmacniacz czy separator? Np. taki: http://www.ford-esklep.pl/pl/p/Separator-Antenowy-usuwa-szumy-HIT-/3218

W trasie mam czasami problem ze znalezieniem stacji (oprócz RM, to odbiera prawie wszędzieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., nie wiem czy taki separator pomoże, czy to jednak nie powinien być wzmacniacz.

Ostatnio edytowane przez Chr ; 11-02-2017 o 09:41
Chr jest offline   Odpowiedź z Cytatem