Temat: [Focus 2008-2011] nie chce odpalac 1,8tdci
View Single Post
Stary 14-11-2014, 19:00   #28
berthold61
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-05-2011
Skąd: Ruda Śląska
Model: fokus mk 2 audi a2
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 226
Domyślnie Odp: Jak długo powinny grzać świece żarowe

Cytat:
Napisał bestseba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie koledzy jest podobnie właśnie. Też mrugnie tylko kontrolka. Podobno tak ma być, że świece w fordzie (nie wiem czy tylko tym) grzeją podobno jak się zrobi większy mróz. U mnie ostatnio było -4 i też mrugnęła, miałem problem z rozruchem ale podejrzewam że to przez kiepski akumulator bo jest nie za rewelacyjny, jak wymienię to się podzielę czy pomogło. Jak będzie -10 i też mrugnie to mnie coś trafi... A przekaźnik słychać mniej więcej po 7 sek takie małe pyknięcie jak już koledzy pisali.

Pan belthold61...

Kontrolka ma dużo wspólnego ze świecami bo od tego jest żeby dawała sygnał że świece grzeją, w końcu po coś jest w tym aucie montowana jak by nic nie miała wspólnego to by jej tam nie dali. Kontrolka ma się zapalić świece grzać prągem max jaki podają do podgrzewania śilnika, po zapłonie ponoć świece grzeją śilnik nadal lecz mniejszym prądem w celu dogrzewania tak mi powiedział mechanik nie twierdzę żę to prawda. Pozdrawiam.


zmień mechanika bo prawie nic nie wie ,coś wie ale nie do końca i nie właściwie wie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
berthold61 jest offline   Odpowiedź z Cytatem