View Single Post
Stary 07-04-2021, 11:05   #21
sajmonista
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 08-03-2017
Skąd: Limerick IRL
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.4 benzyna
Rocznik: 2007
Postów: 299
Domyślnie Odp: 2006 2.0TDCI Keyless go/Rozładowujący się akumulator/Elektryka

chlopaki, forum jest zeby sobie pomagac, przestanmy wiec wytykac sobie jakies blahostki. Co do stacyjki, trzeba zdjac obudowe, troche porozkrecac, zeby dostac sie do w sumie trzech kostek. Ja je odlaczylem i mierzylem pobor, nadal byl okolo 0.5 A. Koszt programowania w moim przypadku to okolo 140 euro. Co do modulu KVM, tego w bagazniku, to zdarza sie, ze szlag je trafia, chociaz u mnie caly system keyless dziala, tylko ten pobor pradu, dlatego wyciagnalem bezp. 56. A jesli chodzi o blokade w kierownicy, tez podobno potrafi sie nie rozlaczac, stad pobor, ale jesli odlaczysz te trzy kostki, a pobor bedzie nadal, to wiadomo, ze to nie tam. Ja odlaczalem rozne rzeczy, juz nawet nie pamietam tych moich dzialan, ale wyszlo, ze to ten sterownik KVM szwankuje. Najgorsze jest to, ze programowanie drugiego nie gwarantuje do konca, ze wszystko bedzie ok, mozna wrocic do starego wtedy, ale to wiaze sie z ponownym programowaniem, bo w danym momencie do auta moze byc przypisany tylko jeden sterownik.
Ja mam pytanko do innych? Czy w wypadku auta z kierownica po prawej stronie, ten sterownik jest w tym samym miejscu co w aucie z normalna kierownica? tj po lewej stronie bagaznika?
sajmonista jest offline   Odpowiedź z Cytatem