View Single Post
Stary 16-05-2021, 16:09   #5
Flow
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 13-09-2016
Skąd: Elbląg
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI 140km
Rocznik: 2008
Postów: 17
Domyślnie Odp: Brak płynności w zakresie 800-1500 obrotów, szarpanie, falowanie

Dzięki za sugestie. Szczerze mówiąc nie jestem biegły w mechanice, ale uczę się na bieżąco Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pedał gazu wyjąłem, rozebrałem, wyczyściłem ... to chyba "nowszy model" bo nie ma w nim stykających się ścieżek, więc nie ma co się wycierać. Sprawdziłem przy okazji czujnik w pedale sprzęgła (to zwykła krańcówka), działa. Mechanik sprawdzał działanie pedału gazu i działa podobno płynnie. Do wtrysków jeszcze nie doszedłem, zaczynam od rzeczy które mogę sprawdzić/wymienić samodzielnie, ale mam je na uwadze - jak wyczerpie inne (czytaj tańszeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) opcje.
Od przepustnicy chciałem zacząć, ale jej nie znalazłem :/ Sprawdziłem wszystko od filtra powietrza do kolektora i teraz zatrybiłem że jest "zintegrowana" z kolektorem i egr. Rozbiorę, wyczyszczę, sprawdzę jedno i drugie. Egr zaślepiłem pełną blachą. Wydaje mi się że sprawdzałem jak chodzi silnik z odłączonym, ale sprawdzę jeszcze wszystko przy przepustnicy. Dzięki za sugestie z kablem. Auto było podpinane i testowane 2 razy. Jak nie będzie innych sugestii to zamówię kabel i zacznę zgłębiać temat wtrysków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Flow jest offline   Odpowiedź z Cytatem