View Single Post
Stary 08-01-2011, 23:00   #26
tkjpp
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 19-07-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2002
Postów: 12
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

jeśli mogę 3 grosze wcisnąć. Ostatnio wymieniałem filtr oleju i olej (olej kupiłem w necie)w bolidzie. Więc miałem opcję:
1 pan Zenek, który zrobi mi to za 35zł(ale stoję u marznę na dworze)
2 np Car-man cena ok 40zł(już cieplej bonie marznę)
3 Aso u Bieranowskiego
Wybrałem opcję 3 bo: oryginalny filtr kosztował tyle samo co w necie + przesyłka a wymiana oleju 51zł. A gratis to umycie samochodu na myjce. Więc moim skromnym zdaniem powiem, że jestem zadowolony bo za 51zł ni marzłem i jeszcze umyli mi samochódGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Więc cena dobra. No i samopoczucie bezcenneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Co do naprawy jakiś podzespołów to opisze, że ceny zabójcze (przynajmniej jak dla mnie)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale o co się nie spytałem to od razu powiedziano mi ile kosztuję dana część i ile wyniesie jej wymianaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawiązuję tu do pytań w innych warsztatach co do ceny naprawy oraz części. Więc takie warsztaty jak Car-man powinien wiedzieć w 99% ile to kosztuje, a "pan Zenek" mający warsztat powinien też się określić w 99% ile dana naprawa kosztuję a cenę części można znaleźć na necie i już jesteśmy w domu wiedząc ile nas to kosztuję.
Przepraszam, że tyle napisałem ale czułem, iż muszę to z siebie wyrzucićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam.
tkjpp jest offline   Odpowiedź z Cytatem