View Single Post
Stary 21-03-2013, 19:32   #20
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Oszustwa na podatku VAT w autach z impotrtu !!!!!!

Cytat:
Napisał _krzychu__ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i dlatego pytałem o możliwość zapłacenia należnego podatku VAT, tak żeby nie było przestępstwa podatkowego.
jak już pisałem , zapytaj w U.S. nie znam prawidłowej odpowiedzi.
Cytat:
Napisał _krzychu__ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trzecim elementem są zasady, czyli czy kupować od kogoś, kto oszukuje klientów, narażając ich na dodatkowe koszty i postępowanie skarbowe
moim zdaniem nie umacniać tego procederu, nie kupować.
Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z neta :Gdy to nastąpi, możemy być pewni, że sprawa skończy się konfiskatą pojazdu.
nie wiem czy tak będzie ,ale może istnieć prawdopodobieństwo że tak się skończy nawet gdy zapłacisz za gościa VAT. Może tak być gdy będzie prowadzone jakieś postępowanie wobec osoby sprzedającej. To są oczywiście moje gdybania, ale gdy istnieje choćby cień ryzyka, chyba nie warto ryzykować
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem