View Single Post
Stary 11-10-2017, 16:26   #25
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,981
Domyślnie Odp: Światła dzienne

Cytat:
Napisał Biernaś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Te drugie żarówki mają diody Cree. Na stronie producenta są podane parametry diody.
Z mocy żarówek wychodzi, że zestaw ma 10728 lumenów. Ciekawe.
Bardziej interesuje mnie czy wstawić żarówki Led i niech świecą jako dzienne czy zamontować osobne światła dzienne
Niech mają ile chcą, ale przede wszystkim muszą mieć homologację. Reflektory główne są homologowane pod konkretne żarówki i tylko takie można tam wkładać.
Szukasz kłopotów - zabiorą ci dowód w trasie.
Cytat:
Napisał Biernaś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Generalnie nie podoba mi się w nowych autach ciepłe żółtawe światło dlatego chcę pozmieniać żarówki na zimne ledowe
Niestety, nic na to nie poradzisz że ci się nie podoba. Formalnie nie możesz ich zmienić.

Cytat:
Napisał Biernaś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak zatem wyłączyć standardowe dzienne?
Komputer czy jest jakaś inna możliwość?
Napisał ci heavy 100S że można (w module komfortu) przeprogramować światła djd. Po ich wyłączeniu będziesz musiał albo jeździć na krótkich, albo założyć oddzielne specjalne światła djd z homologacją.
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 11-10-2017 o 16:34
wojtekjanus jest online   Odpowiedź z Cytatem