View Single Post
Stary 23-07-2005, 09:06   #3
badger6
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 11-05-2005
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo 2.2 mk3
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 184
Domyślnie

Też miałem do czynienia z Ursyn Car, co prawda nie z serwisem tylko z salonem ale muszę potwierdzić, dno totalne. Chciałem kupić samochód, wiadomo jaka jest sytuacja na rynku więc nie przyszło mi do głowy, że będą klienta olewać, a jednak. Chciałem się dowiedzieć jaką zniżkę mogę u nich dostać bo moja firma ma zniżki w fordzie, więc pan z salonu powiedział, że musi zadzwonić do centrali i poinformuje mnie jutro, akurat wtedy nie mógł zadzwonić bo był zajęty podpieraniem ściany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Oczywiście następnego dnia ani jeszcze następnego mnie nie poinformował, okazało się że najpierw niw było go w pracy, potem nie miał czasu a jeszcze potem (jakże by inaczej) zapomniał. Właścwie w tym momencie powinienem zakończyć z nimi wspólpracę ale mieli tą zalętę, że mam ich pod nosem. W końcu zamówiłem samochód ale termin odbioru ciągle się zmieniał, chyba z pięć razy umawiałem się, że do mnie zadzwonią i udzielą informacji, czego oczywiście nie zrobili, zawsze musiałem sam dzwonić. Na dodatek za każdym zazem okazywało się coś innego. Np. samochód był już w Polsce i miałem go odebrać za kilka dni ale okazywało się że pan źle sprawdził i i dopiero wyjeżdża z fabryki, ręce opadają :bluzgi: .
W końcu samochód kupiłem gdzie indziej, gdzie dostałem większą zniżkę, w UC powiedzieli, że tyle mi nie dadzą bo im się samochody dobrze sprzedają. Niestety wtopiłem tysiac PLN zaliczki. Jak już miałem samochód odebrany od innego dealera i pytałem czy oddadzą tę zaliczkę, (w tej sprawie też dzwoniłem z dzisięć razy i zawsze albo szef się zastanawiał albo był na urlopie albo już się zgodził ale jeszcze inny szef musi się zgodzić no albo pan akurat zapomniał o tej sprawie). W koncu kasy nie oddali ale powiedzieli, że samochód dla mnie jest i mogą mi dać jednak taką dużą zniżkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nieźle się rozpisałem ale nie chciałbym żeby ktoś inny też się naciął, radzę omijać Ursyn Car z daleka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zaraz oddaję im opinię, zgadnijcie jaką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Bartek :-)
badger6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem